Nowy rok kalendarzowy PDF Drukuj Email
czwartek, 03 stycznia 2019 18:53
Życzę wszystkim karatekom udanego 2019 roku, aby nie ustawali w drodze swojego rozwoju w karate.
Wszystkim klubom życzę dobrych wyników na zawodach regionalnych, zawodach mistrzowskich i zawodach międzynarodowych. 
 W ramach Związku nadal będziemy rozgrywali zawody regionalne i mistrzowskie. Wszystkie kluby chcące uczestniczyć w tych zawodach muszą mieć aktualne licencje klubowe, zawodnicy muszą mieć aktualne licencje zawodnicze oraz stopnie odpowiednie do poziomu zawodów w jakich będą brali udział. Kluby które wpłacą opłatę za licencję klubową (450 zł przy wpłacie do 15.02.2019 lub 500 zł po tej dacie) powinny określić na jaki adres i na kogo wystawić fakturę za tę wpłatę - na klub, sponsora, urząd finansujący klub itp.
Dla klubów biorących udział w rywalizacji sportowej życzę udanych przygotowań do zawodów mistrzowskich. W obecnym półroczu rozegrane zostaną wszystkie zawody mistrzowskie we wszystkich kategoriach wiekowych, a za wynikami osiągniętymi na tych zawodach, pójdą punkty które przekładają się na środki, na jakie mogą liczyć zawodnicy i kluby.
 
Zebranie Zarządu Związku PDF Drukuj Email
wtorek, 18 grudnia 2018 17:33
 W Lublinie 15.12.2018r odbyło się zebranie Zarządu Polskiego Związku Karate. Przeanalizowano sytuację w jakiej znalazł się Związek w związku z decyzją World Karate Federation i zaaprobowano działania jakie podjęło w tym względzie prezydium Związku, a mianowicie decyzję o skierowaniu tej sprawy do Międzynarodowego Trybunału Sportowego.
Zarząd podjął decyzję:
- o wykreśleniu z ewidencji jednego klubu, na jego wniosek oraz o przyjęciu 5 nowych klubów i jednego Okręgowego Związku Karate,
- o zaakceptowaniu umowy pomiędzy Polskim Związkiem Karate a Polską Unią Karate w wersji zaproponowanej przez dział prawny Ministerstwa Sportu i Turystyki, dotyczącej udziału polskich karateków w zawodach organizowanych przez WKF. Umowa wejdzie w życie po podpisaniu jej przez prezesa PUK i zaakceptowaniu przez dział prawny MSiT,
- o przyjęciu kalendarza imprez na 2019.
 
Licencje klubowe PDF Drukuj Email
środa, 12 grudnia 2018 16:41
W tym roku wprowadzamy zmianę w sposobie wpłacania za licencje klubowe na 2019 rok. Wpłacać można już w tym roku (z zaznaczeniem, że jest to wpłata za licencję 2019), a po dokonaniu wpłaty na konto Związku 98 1130 1017 0020 1426 5820 0001, kwoty 500 zł (przy wpłacie do 15.02.2019 jest to kwota 450 zł), można otrzymać fakturę na wskazany przez klub adres. Kluby które będą potrzebowały faktury przed wpłatą, proszone są o kontakt z p. Mikołajewską i podanie dokładnego adresata faktury i adresu, na który tę fakturę przesłać. 
 W tym roku duża ilość klubów miała opłatę za licencję klubową ze środków z dotacji lub od sponsorów i musieliśmy przepisywać już wystawione faktury na nowego adresata. Powodowało to różne komplikacje i dawało sporo niepotrzebnej pracy. Aby tego uniknąć wprowadzamy tę zmianę.
 
Aktualności PDF Drukuj Email
środa, 05 grudnia 2018 21:54
 Zbliża się koniec roku kalendarzowego, jest to okres podsumowań działań i tworzenia projektów na 2019 rok. W większości klubów prowadzone są egzaminy na stopnie uczniowskie. Aby to wszystko opanować należy działać w sposób uporządkowany.
Wszystkie kluby które zamierzają organizować w ramach Związku zawody sportowe, proszone są o nadsyłanie swoich propozycji na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .
Kalendarz głównych imprez będzie podobny do tego jaki był w tym roku, tzn. w marcu będą Mistrzostwa Polski Seniorów Karate Olimpijskiego, w kwietniu będą Mistrzostwa Polski Juniorów i Młodzieżowców Karate Olimpijskiego,a w miesiącach maj-czerwiec MMM. Ponadto będą rozgrywane Mistrzostwa Polski Shotokan oraz Puchar Polski Shotokan. W zawodach tych będą brały udział kluby mające opłaconą licencję klubową na 2019 rok.
 Protokoły egzaminacyjne prosimy nadsyłać na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Aby jeszcze przed świętami certyfikaty mogły dotrzeć do karateków, należy odpowiednio wcześnie przesłać protokoły.
Zawodnicy biorący udział w zawodach muszą mieć stopnie właściwe wg regulaminu organizatora zawodów.
 Jeszcze przed świętami odbędą się - szkolenie na licencje trenerskie w Lublinie, szkolenie sędziowskie w Swarzędzu i konsultacja kadry kata w Szczecinie. Zapraszamy wszystkich chętnych na te szkolenia.
Poprawiony: środa, 05 grudnia 2018 22:01
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 4 z 22
EPProjects - Twoj partner w biznesie
Copyright © 2023. Polski Związek Karate - Komisja Sportowa WKF/Shotokan.
XHTML CSS
FS