Informacja w sprawie członkostwa WKF PDF Drukuj Email
piątek, 13 kwietnia 2018 13:31
 W wyniku, najprawdopodobniej, wprowadzenia w błąd prezesa WKF Antonio Espinosa, on wystosował pismo do PUK o przyznaniu tej organizacji członkostwa WKF. Sprawę tę będziemy wyjaśniali w najbliższym czasie.
 
Informacje bieżące dotyczące aktualnych działań w ramach PZK PDF Drukuj Email
piątek, 13 kwietnia 2018 12:51


1. W Suchym Lesie w dniach 21-22.04.2018 odbędą się kolejne Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych, Juniorów i Młodzieżowców . Jest to bardzo ważna impreza, kwalifikująca do kadry Polski w tych kategoriach wiekowych..Za kilka dni zamknięta będzie możliwość zgłaszania zawodników, dlatego nie ma na co czekać ze zgłoszeniami.

2. W Swarzędzu w dniach 26-29.04.2018 odbędzie się zgrupowanie kadry Polski kata we wszystkich kategoriach wiekowych. Głównym trenerem zgrupowania będzie znany ekspert karate maestro Santo Torre z Włoch. W dniach 27-29.04 będzie to zgrupowanie otwarte dla wszystkich chętnych. Na otwartym zgrupowaniu będą zajęcia dla dzieci (do 14 rż) oraz dla zawodników nie wchodzących w skład kadry oraz trenerów karate. Dokładne informacje będą podane w najbliższym czasie.

3. W najbliższym czasie powołane zostaną, w ramach nowego Zarządu, nowe komisje zadaniowe.


Poprawiony: piątek, 13 kwietnia 2018 12:52
 
Spotkanie w Paryżu PDF Drukuj Email
środa, 11 kwietnia 2018 13:25
 W Paryżu 9.04.2018r odbyło się spotkanie robocze przedstawicieli obecnego Zarządu Związku z przedstawicielami Zarządu WKF. Spotkanie trwało ponad półtorej godziny i przebiegło w rzeczowej atmosferze. Przedstawiciele Zarządu PZK przedstawili aktualną sytuację Związku po niedawno odbytym Zjeździe, zaprezentowali nowy (poprawiony) Statut Związku oraz omówili aktualną aktywność sportowo-organizacyjną Związku.
 
Walny Zjazd Delegatów PDF Drukuj Email
środa, 11 kwietnia 2018 13:25

 W Warszawie 7.04.2018 roku odbył się Walny Zjazd Delegatów Polskiego Związku Karate. Delegaci podsumowali ubiegłą kadencję Związku, udzielili absolutorium ustępującemu Zarządowi, wprowadzili do Statutu Związku kilkanaście poprawek związanych z dostosowaniem statutu do obowiązującego prawa sportowego w naszym kraju oraz do jeszcze lepszego podkreślenia współdziałania PZK z WKF. Ponadto delegaci wybrali nowe władze Związku. Do Zarządu zostali wybrani:

1. Na prezesa Zarządu - Maciej Sokołowski,

2. Wacław Antoniak,

3. Dariusz Bajkowski,

4. Jacek Czerniec,

5. Eugeniusz Dadzibug,

6. Andrzej Drewniak,

7. Piotr Pobłocki,

8. Remigiusz Powroźnik,

9. Mariusz Siebert,

10.Edward Urbańczyk,

11.Grzegorz Żendzian.

 Do Komisji Rewizyjnej zostali wybrani:

1. Waldemar Kozioł,

2. Krzysztof Minoga,

3. Jacek Rusek,

4. Witold Stolarczyk,

5. Jerzy Urban.

 Bezpośrednio po zamknięciu obrad Zjazdu odbyły się dwa zebrania: Zarządu i Komisji Rewizyjnej. Na tych zebraniach ustalono, że w nowowybranym Zarządzie funkcje v-ce przezsów pełnić będą: Wacław Antoniak i Andrzej Drewniak, a Sekretarzem Generalnym będzie Jacej Czerniec. W Komisji Rewizyjnej przewodniczącym został Jerzy Urban, a jego zastępcą Witold Stolarczyk.

 Na następnym zebraniu Zarządu podzielone zostaną zadania między poszczególnych członków Zarządu oraz zostaną powołane niezbędne do dobrego funkcjonowania Związku, komisje zadaniowe.

 

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 5 z 22
EPProjects - Twoj partner w biznesie
Copyright © 2022. Polski Związek Karate - Komisja Sportowa WKF/Shotokan.
XHTML CSS
FS