Mistrzostwa Polski Karate Shotokan PDF Drukuj Email
czwartek, 05 listopada 2015 12:42

W Toruniu 7.11.2015 rozegrane zostaną Mistrzostwa Polski Karate Shotokan. W związku z tym, że zgłosiła sie rekordowa ilość uczestników musimy rozpocząć zawody o godzinie 9:00 a nie jak podano w komunikacie o godzinie 10:00. Prosimy wszystkich uczestników Mistrzostw o wcześniejsze przybycie na halę.


Wacław Antoniak
 
Grand Prix Karate Lębork PDF Drukuj Email
środa, 21 października 2015 08:52

  Zapraszamy na duży turniej karate w obsadzie międzynarodowej. Informacje i rejestracje na stronie http://lebork.karatecup.pl. W piątek (13.11.2015) odbędzie się szkolenie sędziowskie WKF. Zgłszenia na szkolenie sędziowskie należy kierować do przewodniczącego komisji sędziowskiej WKF p. Jarosława Lewandowskiego.

Do zobaczenia w Lęborku.
Poprawiony: środa, 21 października 2015 08:53
 
Licencje zawodnicze PDF Drukuj Email
sobota, 17 października 2015 13:48

Przypominam wszystkim trenerom i zawodnikom o konieczności posiadania aktualnej licencji zawodniczej na wszystkich zawodach pod patronatem Polskiego Związku Karate. Przy zmianie barw klubowych zawodnik musi wystąpić do Związku o wyrobienie nowej licencji zawodniczej, aby tego dokonać musi mieć również zgodę obu klubów (dotychczasowego i nowego). Przy braku zgody (pisemnej) dotychczasowego klubu, zawodnik nie może otrzymać licencji przez okres jednego roku.
 
Polish Open w Bielsk-Białej PDF Drukuj Email
środa, 07 października 2015 11:37

W ten weekend odbędzie duży turniej karate Polish Open Grand Prix Bielsko-Białej. Będzie to ważny turniej z kilku powodów:
- jest kolejna mozliwość konfrontacji sportowej z zawodnikami reprezentującymi różne kraje i stojącymi na dobrym poziomie sportowym,
- jest to turniej którego wyniki będą brane pod uwagę w rankingu zawodników do tworzenia kadry Związku na przyszły rok,
- jest możliwość zobaczenia w akcji zawodników na różnym poziomie sportowym i w różnych kategoriach wiekowych od dzieci (zawody niedzielne) poprzez młodzików, kadetów, juniorów, U21, seniorów i mastersów. Czyli każdy może znaleźć swoją kategorię.

Do zobaczenia w Bielsku-Białej,
Wacław Antoniak
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 8 z 22
EPProjects - Twoj partner w biznesie
Copyright © 2023. Polski Związek Karate - Komisja Sportowa WKF/Shotokan.
XHTML CSS
FS