Zawodnicy
Ranking Zawodników Kata Karate Shotokan 2016 PDF Drukuj Email
czwartek, 29 września 2016 18:38
Ranking Zawodników Kata Karate Shotokan 2016
 
Ranking Zawodników Kumite Karate Shotokan 2016 PDF Drukuj Email
czwartek, 29 września 2016 18:36
Ranking Zawodników Kumite Karate Shotokan 2016
 
Skład Kadry PZK objętej przygotowaniami do World Games 2017 PDF Drukuj Email
piątek, 26 września 2014 08:19

1. Maciej Drążewski -60kg,
2. Patryk Legut -60kg,
3. Szymon Grzywacz -67kg,
4. Patryk Urban -67kg,
5. Maciej Boguszewski -75kg,
6. Kamil Nowak -75kg,
7. Szymon Ołowski -84kg,
8. Kamil Warda -84kg,
9. Michał Bąbos +84kg,
10.Marcin Krykowski +84kg,
11.Emilia Cieślakowska -50kg,
12.Magdalena Mazajczyk -50kg,
13.Anna Gołębiewska -55kg,
14.Anita Bugajak -55kg,
15.Kamila Warda -61kg,
16.Justyna Paczkowska -61kg,
17.Justyna Gradowska -68kg,
18.Sandra Zagrabska -68kg.
19.Patrycja Grześkowiak +68kg,
20.Anna Magda +68kg,
21.Mateusz Tomiczek kata,
22 Maciej Wilczek kata,
23 Agnieszka Dybicz kata,
24.Olga Chmielewska kata
 
Regulamin Rankingu PZK 2009 PDF Drukuj Email
niedziela, 18 stycznia 2009 18:28

   Kategorie (wg WKF)

a) seniorzy

b) juniorzy 16-17 lat

c) juniorzy młodsi (kadeci) 14-15 lat

d) młodzicy  12- 13 lat

e) dzieci 10-11-lat (kata)

f) dzieci poniżej  10 lat ( kata)

 

w każdej kategorii wiekowej ranking sporządzany jest z podziałem na konkurencje

kata i kumite  W konkurencji kumite dodatkowo z podziałem na poszczególne

kategorie wagowe.

                                   Kobiety                                                       Mężczyźni

    Seniorzy       -50kg,-55kg, -61kg, -68kg, +68kg                -60kg,-67kg, -75kg, -84 kg, +84kg

   Juniorzy          -48kg, -53kg, -59kg, +59kg             -55kg,-61kg, -68kg, -76 kg,+76kg

   Kadeci             -47kg, -54kg, +54kg                       -52kg, -57kg, -63kg, -70kg, +70kg

   Młodzicy          -40kg, -50kg, +50kg                       -45kg, -50kg, -55kg, +55kg

 

2.Turnieje rankingowe

a) krajowe

Mistrzostwa Polski WKF ( wszystkie kategorie wiekowe)

Mistrzostwa Polski Shotokan ( wszystkie kategorie wiekowe)

Akademickie Mistrzostwa Polski

Zawody Rankingowe (wg kalendarza PZK)

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzika

b) międzynarodowe

MŚw i ME WKF

MŚw i ME Shotokan (WSKA,ESKA)

Golden League

Akad. MŚw i ME

Euro Grand Prix + Krokoyama +CEKL

 

  Zasady punktacji

 

      1m  2m  3m  5m  7m

        5     3      1  0,4  0,2

 

 

Punkty za miejsca 5, 7 przyznawane za turnieje o wadze 10 lub więcej

 

      ZAWODY                                                         Waga

      MŚw WKF seniorów                                          100

      MŚw WKF juniorów                                             80

      ME WKF seniorów                                              60

      ME WKF juniorów                                               40

      Golden League MŚw Shotokan,  Akad. MŚw         30

      

      ME Shotokan, Akadem. ME                                 20                                             

      MP WKF                                                            10

      MP Shotokan, Akadem. MP                                  8

      CEKL ,Euro Grand Prix, Krokoyama,                      6

      Puchar Polski,                                                      4

      pozostałe zawody wg kalendarza PZK               2 lub 1

      MMM,                                                                  1

 

 

Ranking jest prowadzony w systemie rocznym tzn. imprezy rozegrano rok temu wypadają z rankingu a wchodzi do rankingu impreza która została rozegrana ostatnio.  We wszystkich kategoriach oprócz seniorów w związku ze zmianą kategorii wiekowych przez WKF ranking w roku 2009 będzie prowadzony od początku. Zawodnik jest klasyfikowany wg aktualnego wieku.

 
Zgupowanie kadry narodowej - Wałcz PDF Drukuj Email
poniedziałek, 15 grudnia 2008 21:15

Zawodnicy powołani na zgrupowanie kadry Polski w dniach 18-25 styczeń  2009.

Miejsce Wałcz –Centralny Ośrodek Sportu.

Zawodnicy mają obowiązek posiadać aktualne badania lekarskie , ochraniacze (pełny jeden komplet ,ręce ,stopy,piszczele,zęby)strój na basen,czepek,dres sportowy,obuwie sportowe,czapkę zimową,dokument tożsamości.

Zawodnicy proszeni są o potwierdzenie udziału w zgrupowaniu do 23 grudnia 2008 adres email:

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.   lub  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.   Tel.516172444  lub 602517395

Proszę o podanie adresów korespondencyjnych z trenerami kadry  (droga elektroniczna )

Dojazd na zgrupowanie we własnym zakresie.

Uwaga bez badań zawodnicy nie będą przyjęci w recepcji COS

1.       Słomian Wojciech                           

2.       Krochmalski Kacper                          

3.       Semak Maciej              

4.       Woźniak Adrian                          

5.       Surma Patryk                                      

6.       Bąbos Michał                

7.       Ziółkowska Anna       

8.       Stasiak Katarzyna      

9.       Zelent Anna                                            

10.   Wilczek Maciej           

11.   Paczkowska Justyna                              

12.   Zagrabska Sandra         

13.   Chmielewski Mateusz                              

14.   Kamrowski Piotr                                    

15.   Kaliniewicz Michał                               

16.   Ihnatowicz Adrian                               

17.   Chojnowski Michał    

18.   Surma Anna                

19.   Andrusewicz Krystian                               

20.   Zaorski Michał     

Rezerwa : zawodnicy z rezerwy mogą być powołani po rezygnacji kogoś z listy głównej lub mogą uczestniczyć na koszt macierzystego klubu

Chwiralska Joanna

Ścieszka Karolina                                             

Białek Radosław

Sworeń Dariusz

Pacholczyk Marta

Jędrzejczyk Michał

Filipowicz Michał

Czechowicz Łukasz

Chmielewska Olga

Cymbalista Mateusz

Grzegorczuk Rafał

Kujawa Jonatan

Goraj Ligia

Pająk Filip

Walczak Kosma


W zgrupowaniach kadry mogą uczestniczyć zawodnicy z szerokiej kadry Polski powołanej na rok 2009 (środki własne ) w ograniczonej  ilości  miejsc -10 na dane zgrupowanie (liczy  się kolejność zgłoszenia kandydatów do trenerów kadry)
Wszelkie formalności kluby załatwiają we własnym zakresie.
Wszyscy zawodnicy kadry powinni posiadać numer WKF. Numer zostaje przypisany raz na całe życie.


Nowe kategorie wagowe WKF  od 2009

kadet 14-15 lat  

mężczyzni  - 52 kg ,- 57 kg ,- 63 kg,- 70 kg,+70 kg

                          
kobiety       - 47 kg ,- 54 kg ,+ 54 kg

 

junior 16-17 lat  

mężczyźni  - 55 kg,- 61 kg,- 68 kg ,- 76 kg ,+ 76 kg

kobiety       - 48 kg ,- 53 kg,- 59 kg ,+ 59 kg






Poprawiony: czwartek, 18 grudnia 2008 20:44
 
Kadra WKF/ Shotokan 2009 - kadeci i juniorzy PDF Drukuj Email
czwartek, 11 grudnia 2008 21:00

Szeroka kadra Polski powołana na rok szkoleniowy 2009

 kadet i junior .(nowe roczniki )91-92 i 93-94

Proszę o pilne przesyłanie zdjęć swoich zawodników (wielkość do 20 kilobajtów –kolor ), na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.   lub  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

-numer paszportu,

-imię ojca,

-pesel.

-aktualną wagę ciała.

Dane te są niezbędne do uzyskania numeru WKF .Numer  ten można uzyskać tylko drogą elektroniczną .

Zgłoszenie zawodników do  ME - 16 stycznia.(droga elektroniczna )

Zawodnik nie może wziąć udziału w ME bez posiadania swojego numeru ewidencyjnego,który nadawany jest wcześniej .

Sprawę proszę traktować jako bardzo pilną !!!

 

Zgrupowanie kadry Polski przed ME

Termin 19-25 styczeń 2009 COS Wałcz (20 osób )

W związku z ograniczoną ilością osób biorących udział w zgrupowaniach kadry ,kluby mogą zgłaszać udział swoich zawodników po uprzednim poinformowaniu trenerów oraz załatwieniu wszelkich formalności związanych z pobytem w COS.

 

 

 

KADRA POLSKI NA ROK 2009

 

 

1.      Adamiecki Mateusz           KSA Atemi Bielsko

2.      Andrusewicz Krystian        Elbląski KK

3.      Barański Bartłomiej           Nidan Zawadzkie

4.      Bąbos Michał                      Dwójka Tomaszów

5.      Bąk Anna                             Harasuto Łódź

6.      Bednarczyk Michał            ŁKKS Łódź

7.      Białek Radosław                Shobuken Łódź

8.      Białkowska Aleksandra     KK Nidan Zawadzkie

9.      Bursa Adam                        BKK Białystok

10.  Chojnowski Michał           Bodaikan Szczecin

11.  Chmielewska Olga            Obornicki KK

12.  Chmielewski Mateusz      Zarzewie Prudnik

13.  Chróściak Martyna           Kamikaze Gryfino

14.  Chwiralska Joanna            Tornado Kalisz

15.  Cymbalista Mateusz         Zarzewie Prudnik

16.  Czechowicz Łukasz           Dwójka Tomaszów

17.  Domański Paweł               Harasuto Łódź

18.  Dubel Katarzyna                Zarzewie Prudnik

19.  Filipowicz Michał               Shogun Białystok

20.  Furmański  Paweł              Champion Łódź

21.  Goraj Ilona                          Kamikaze Gryfino

22.  Goraj Ligia                           Kamikaze Gryfino

23.  Granatowska Cecylia         Kaisho Białystok

24.  Grela Agnieszka                  Bodaikan Szczecin

25.  Grzegorczuk Rafał              Kaisho Białystok

26.  Głowacki Bartosz                Kaisho Białystok

27.  Gorlewicz Lech                   Busho –do Bydgoszcz

28.  Ihnatowicz Adrian             Bushi do Bydgoszcz

29.  Jaśkowiec Michał               Zarzewie Prudnik

30.  Jędrzejczyk Michał             Champion Łódź

31.  Kamrowski Piotr                Bushi do Bydgoszcz
Klejbuk Gabriel                 Kaisho  Białystok

32.  Kocieniewski Grzegorz      Bushi-do Bydgoszcz

33.  Korowaj Mariusz                Kaisho Białystok

34.  Krochmalski Kacper           Olimp Łódź

35.  Kubatek Sebastian             Zarzewie Prudnik

36.  Kubik    Michał                    Kamikaze Szczecin

37.  Kucharczyk Adam              Kamikaze Gryfino

38.   Kujawa Jonatan                 Samuraj  Szczecin

39.  Kwaśniak    Natalia            Bodaikan Szczecin

40.  Ladziński       Rafał             Samuraj Szczecin

41.  Lebieżyński Hubert            Kaisho Białystok

42.  Lempart Denis                    Zarzewie Prudnik

43.  Leonik Mateusz                  BKK Białystok

44.  Lewandowski   Oskar         Samuraj Szczecin

45.  Łukaszyńska Kinga              KK Krapkowice

46.  Malec  Karol                        Shobukan Szczecin 

47.  Malesa Monika                   Bodaikan Szczecin

48.  Markunowicz  Radomir     Bodaikan Szczecin

49.  Medyńska Kinga                 oSIR Kleczew

50.  Meleszko Katarzyna          Zarzewie Prudnik

51.  Mierzwińska  Wiktoria      Bodaikan Szczecin

52.  Moroz Kinga                       Kamikaze Szczecin.

53.  Nowak Kamil                       Harasuto Łódź

54.  Nowakowska Magda         SK KU AZS Wrocław

55.  Olejnik Anna                       Shodan Zduny

56.  Orzeł Karolina                     Kaisho Białystok

57.  Pacholczyk Marta              Olimp Łódź

58.  Paczkowska Justyna          Bodaikan Szczecin

59.  Pająk Filip                            Dwójka Tomaszów

60.  Piotrowska     Diana           Bodaikan Szczecin

61.  Pysz Mateusz                      KSA Atemi Bielsko BiaŁa

62.  Ruducha Zofia                    Bodaikan Szczecin

63.  Rutkowski Damian             Bushi –do Bydgoszcz

64.  Rycerz Patrycja                   Kamikaze Gryfino

65.  Sakowska Karolina             Bodaikan Szczecin

66.  Sasinowski Artur                BKK Białystok

67.  Scieszka Karolina               Atemi Bielsko Biała

68.  Semak Maciej                    Zarzewie Prudnik

69.  Słomian Wojciech             Dwójka Tomaszów

70.  Stasiak Katarzyna           Harasuto Łódź

71.  Stefanowicz   Michał           Kamikaze Szczecin

72.  Stokłosa Kacper                    KK Krapkowice

73.  Struk Łukasz                          Bushinkan Szczecin

74.  Srokowski Dawid                  Zarzewie Prudnik

75.  Surma Anna                          Zarzewie Prudnik

76.  Surma Patryk                        Bushi do Bydgoszcz

77.  Sworeń Dariusz                    KK Nidan Zawadzkie

78.  Szarek Patryk                        KK Nidan Zawadzkie

79.  Szponder Natalia                 KK Nidan Zawadzkie

80.  Świerczyńska Katarzyna     Harasuto Łódź

81.  Turlińska Kinga                    Dwójka Tomaszów

82.  Turlińska Monika                Harasuto Łódź

83.  Trzcionkowski Krystian      Bushi –do Bydgoszcz

84.  Walczak Kosma                   ŁKKS

85.  Waluś Rafał                         KSA Atemi Bielsko

86.  Wilczek Maciej                    Shindo Cieszyn

87.   Wisniewski      Oskar         Kamikaze Szczecin

88.  Wojtas Monika                   KS Arawashi Żywiec

89.  Wojtaszek Angelika            Zarzewie Prudnik

90.  Wolny Paweł                       Zarzewie Prudnik

91.  Woźniak Adrian                  Harasuto Łódź

92.  Zagrabska Sandra               Bushi –do Bydgoszcz

93.  Zawierta Klaudia                 ŁKKS

94.  Zelent     Anna                     Tornado Kalisz

95.  Ziółkowska Anna                ŁKKS

96.  Zwiefka Katarzyna             Bushi –do Bydgoszcz

97.  Zaorski Michał                   Bodaikan Szczecin

 

 

Poprawiony: czwartek, 18 grudnia 2008 20:54
 


EPProjects - Twoj partner w biznesie
Copyright © 2017. Polski Związek Karate - Komisja Sportowa WKF/Shotokan.
XHTML CSS