Mistrzostwa Polski Karate Shotokan - 9.05.2021 Stargard - wyniki Drukuj
sobota, 22 maja 2021 10:37

 W Stargardzie 9.05.2021 odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzików, Kadetów i Juniorów w Karate Shotokan z udziałem 77 zawodników z 16 klubów.
Wyniki:
I. Kata młodziczek:
1. Weronika Wojciechowska  - SSK Bushido Kędzierzyn-Koźle,
2. Marta Jakubowska            - KKS Dragon Środa Wlkp,
3. Maja Kasińska                  - SSK Bushido Kędzierzyn-Koźle,
3. Marta Cieślak                   - KKS Krapkowice.
II. Kata młodzików:
1. Michał Talaga                   - KKS Krapkowice,
2. Wojciech Banaszkiewicz    - Karate Team Oborniki,
3. Jakub Neiner                    - KKS Krapkowice,
3. Adam Kochański               - SSK Bushido Kędzierzyn-Koźle.
III. Kata drużynowe młodziczek:
1. SSK Shobu-kan Stargard,
2. Karate Team Oborniki,
3. KK LZS Antai.
IV. Kata drużynowe młodzików:
1. Karate Team Oborniki,
2. KK Samuraj Szczecin,
3. KK LZS Antai.
V. Kumite młodziczek:
1. Weronika Kawicka             - KS Tiger Zaniemyśl,
2. Emilia Momot                   - SSK Shobu-kan Stargard,
3. Klaudia Jermalonek          - SSK Shobu-kan Stargard,
3. Marcelina Aleksandrowicz - Karate Team Oborniki.
VI. Kumite młodzików:
1. Jakub Romański               - UKS Shodan Zduny,
2. Dominik Wala                  - SSK Bushiod Kędzierzyn-Koźle,
3. Adam Kochański              - SSK Bushido Kędzierzyn-Koźle,
3. Michał Talaga                  - KKS Krapkowice.
VII. Kumite kadetek:
1. Julia Borowska                - MUKS Dynamic AK Poznań,
2. Iga Bewicz                      - Andrex Elbląg,
3. Martyna Knapik               - SSK Bushido Kędzierzyn-Koźle,
3. Natalia Nettmann            - KKS Mikasa Środa.
VIII. Kumite kadetów:
1. Nikodem Januszak           - Karate Team Oborniki,
2. Patryk Papros                  - KKS Tora Legnica,
3. Jakub Formanowski         - UKS Shodan Zduny,
3. Mikołaj  Winkel               - MUKS Dynamic AK Poznań.
IX. Kumite  juniorów:
1. Kacper Rodak                 - Karate Team Oborniki,
2. Nikodem Januszak          - Karate Team Oborniki,
3. Mateusz Chwirot             - MUKS Dynamic AK Poznan,
3. Radosław Andrusik          - KK Samuraj Szczecin,
X. Kumite juniorek:
1. Julia Pakuła                    - SSK Shobu-kan Stargard,
2. Zuzanna Klemczak          - MUKS Dynamic AK Poznań,
3. Julia Borowska                - MUKS Dynamic AK Poznań,
3. Nikola Kozłowska             - KKS Tora Legnica.
XI. Kata kadetek:
1. Monika Dmytruszyńska    - Karate Team Oborniki,
2. Nicole Węcławiak             - KKS Mikasa Środa,
3. Marta Jakubowska           - KKS Dragon Środa Wlkp,
3. Emilia Momot                  - SSK SHobu-kan Stargard.
XII. Kata kadetów:
1. Wojciech Niedziela          - MUKS Dynamic AK Poznań,
2. Oskar Prusinowska         - MUKS Dynamic AK Poznań,
3. Artur Bednorz                - SSK Bushido Kędzierzyn-Koźle,
3. Gracjan Maciejewski       - Karate Team Oborniki.
XIII. Kata drużynowe kadetek:
1. Karate Team Oborniki,
2. KKS Dragon Środa Wlkp,
3. SSK Bushido Kędzierzyn-Koźle,
3. SSK Shobu-kan Stargard.
XIV. Kata drużynowe kadetów:
1. MUKS Dynamic AK Poznań,
2. UKS Shodan Zduny,
3. KKS Karpkowice,
3. Andrex Elbląg.
XV. Kata drużynowe juniorów:
1. MUKS Dynamic AK Poznań,
2. Karate Team Oborniki,
3. UKS Shodan Zduny,
3. KKS Krapkowice.
XVI. Kata juniorek:
1. Monika Dmytruszyńska   - Karate Team Oborniki,
2. Maja Duszczak               - KKS Dragon Środa Wlkp,
3. Nicole Węcławiak            - KKS Mikasa Środa,
3. Natalia Nettmann           - KKS Mikasa Środa.
XVII. Kata juniorów:
1. Wojciech Niedziela          - MUKS Dynamic AK Poznań,
2. Tomasz Pawlaczyk          - MUKS Dynamic AK Poznań,
3. Oskar Prusinowski          - MUKS Dynamic AK Poznań,
3. Artur Bednorz                - SSK Bushido Kędzierzyn-Koźle.